# Základní informace

Provozujeme server, který je zaměřen výhradně na Survival s propracovanou ekonomikou a OneBlock. Server je tedy vhodný pro hraní vylepšeného Survivalu, či OneBlocku se svými kamarády.

V momentální chvíli provozujeme Survivaly dva. Ten první běží na verzi 1.17.1. Najdete tu těžební svět, který vám usnadní těžení, přírodu, ve které si můžete volně stavět nebo speciální truhly na spawnu, ze kterých můžete vytočit ruzné suprové výhry. Druhý Survival (1.19), Vám může nabídnout Denní odměny, SlimeFun, BattlePass, kde naleznete každý den různě úkoly, za které poté dostanete odměny. CoinFlip, kde můžete společně s kamarády soutěžit a sázet.

Na OneBlocku najdete například SlimeFun, který vám dokáže ulehčit snad vše, na co si vzpomenete a nebo také speciální truhly na spawnu.

Nehrozí, že by server nebyl v budoucnu rozvíjen. Na serveru se nachází také originální eventy nebo minihry Slaparoo, TheBridge, MurderMystery, TNTRun, Koulovačka, BlockShuffle a Ethernity.

Oznámení

Minihry jsou dočasně mimo provoz a zapínají se pouze při větších Eventech pořádaných EventerTeamem, nebo AdminTeamem

Herní zážitek je oživen stálou hráčskou komunitou a zkušeným Administrátorským týmem, který je vám ochoten se vším pomoci. Zábavu vám obstará náš Eventer tým, který si pro vás chystá nové eventy.

# Platformy

# Wiki

V případě nedostatků některých informací nás kontaktujte ve hře, na Discordu, TeamSpeaku, či prostřednictvím e-mailu:

Na obsahu Wiki podílí:

  • Miskakao
  • Foxyane